Podłogi winylowe Kalisz

Jakie podłogi
winylowe?

Najbardziej uniwersalne i bogate we wzornictwo typy podłóg z naszej oferty. To właśnie podłogi winylowe stały się bezpośrednim następcą podłóg z gumolitu. Klienci cenią te wyroby szczególnie za ich szerokie zastosowanie – panele winylowe z powodzeniem mogą zostać zamontowane w kuchni, łazience czy salonie. Wszędzie zachowają jednakową długowieczność i komfort dla domowników.

Dla zwiększenia wyboru dostępnych wariantów, przygotowaliśmy dla Państwa panele podłogowe winylowe trzech wiodących producentów: Quick Step, Tarkett oraz Gerflor. Oprócz bogatego wzornictwa, wszystkie produkty cechuje wysoka trwałość oraz naturalny wygląd. Dzięki nowoczesnym technikom montażowym oraz modularnemu formatowi, przed użytkownikami otwierają się niemal nieskończone warianty układania. Panele winylowe to sposób na oryginalną i długowieczną podłogę. W celu dodatkowej ochrony panele i płytki winylowe zabezpieczane są dodatkową powierzchnią zewnętrzną (warstwa ochronna) – daje to extra odporność na ścieranie, zadrapania i trwałe plamy.

Dzięki nowoczesnemu systemowi montażowemu, wszystkie panele podłogowe winylowe z naszej oferty są przyjazne użytkownikowi – to świetne rozwiązanie w przypadku remontów oraz podłóg w mieszkaniach. Niewielka grubość płytek winylowych oraz ich mały ciężar sprawiają, że składowanie i montaż elementów nie sprawia trudności. Podłogi winylowe cechują się również świetną izolacją akustyczną, a ich miękka struktura sprawi, że chodzenie po nich jest wyjątkowo przyjemne i wygodne.

Masz pytania odnośnie oferowanych przez nas paneli winylowych, potrzebujesz wsparcia w wyborze lub montażu podłogi tego typu? Wystarczy skontaktować się z naszą centralą w Kaliszu – zespół Nowex znajdzie najlepsze rozwiązanie!

Kalisz – punkt sprzedaży

Odwiedź Nasz salon przy ul. Częstochowskiej 203A, by zapoznać się z kompleksową ofertą oraz uzyskać fachową pomoc. Oferujemy panele drewniane najwyższej jakości. W sprzedaży posiadamy tylko i wyłącznie panele podłogowe sprawdzonych producentów. Podłogi drewniane w Kaliszu – zapraszamy do firmy Nowex.

Umów się na profesjonalny pomiar i montaż paneli podłogowych!

Umów się