Podłogi laminowane Kalisz

Jakie podłogi
laminowane?

Podłogi laminowane to jedna z głównych kategorii w naszej ofercie. Wyselekcjonowaliśmy dla Państwa produkty najznamienitszych marek, dostępnych na rynku, w tym Krono Original, Qick Step, Tarkett, Sensa, Move On i Up Line. Dzięki wyjątkowej jakości, oferowane przez nas panele laminowane są godnym konkurentem dla parkietów drewnianych – cechuje je duża trwałość, olbrzymi wybór, łatwy i szybki montaż oraz doskonała cena.

Panele podłogowe laminowane charakteryzują się uniwersalnym wykorzystaniem – dzięki nowoczesnej technologii produkcyjnej, wyroby te są dziś odporne na ścieranie i wilgoć, a zatem ich zastosowanie zostało poszerzone o takie pomieszczenia, jak korytarz, kuchnia czy łazienka. Producenci paneli laminowanych zadbali o bardzo duży wybór wzorów, dzięki czemu produkty te można z doskonałą precyzją dobrać do wymarzonej aranżacji wnętrza. Nowoczesne podłogi laminowane nie tylko oddają realizm wizualny imitowanego materiału – posiadają również typową dla niego strukturę, co uwydatnia ich piękno i zwiększa atrakcyjność wnętrza.

Zapraszamy Państwa do wizyty w salonie paneli podłogowych laminowanych Nowex Kalisz. Największy wybór podłóg drewnianych w regionie – panele imitujące drewno, kamień i wiele innych. Nasi doradcy służą fachową pomocą w doborze – zapewniamy indywidualny, profesjonalny pomiar i montaż paneli podłogowych. Umów się, korzystając z formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej!

Kalisz – punkt sprzedaży

Odwiedź Nasz salon przy ul. Częstochowskiej 203A, by zapoznać się z kompleksową ofertą oraz uzyskać fachową pomoc. Oferujemy panele drewniane najwyższej jakości. W sprzedaży posiadamy tylko i wyłącznie panele podłogowe sprawdzonych producentów. Podłogi drewniane w Kaliszu – zapraszamy do firmy Nowex.

Umów się na profesjonalny pomiar i montaż paneli podłogowych!

Umów się