Podłogi drewniane

Podłogi drewniane

Drewniany parkiet to uniwersalny symbol elegancji, stylu i jakości. To także niespotykane wśród pokryć podłogowych komfort oraz estetyka. Specjalnie dla Państwa, w naszym sklepie z podłogami drewnianymi, przygotowaliśmy zróżnicowaną ofertę, w której znalazły się produkty między innymi FINISHPARKIET, Bralinek i innych. Deski warstwowe świetnie nadadzą się do instalacji z ogrzewaniem podłogowym. Równie funkcjonalne deski lite (lakierowane) to wyjątkowa ozdoba każdego pomieszczenia. Dla tych z Państwa, którzy gustują w wyszukanym wzornictwie, Nowex oferuje również oryginalne, egzotyczne gatunki drewna na parkiet.

Parkiety drewniane uchodzą za ciężkie w montażu i drogie w utrzymaniu… Nic bardziej mylnego! Z pomocą naszej wykwalifikowanej kadry, położenie nawet najbardziej wymagającej podłogi z drewna, to ekspresowa i solidna robota. Deski podłogowe potrafią prezentować się doskonale przez całe dekady, a możliwość ich cyklinowania sprawia, że nie musimy martwić się o częste remonty i kosztowną wymianę podłóg.

Stąpanie po lakierowanej powierzchni drewnianego parkietu to niewątpliwa przyjemność. Trudno jej sobie odmówić, gdy celujemy w najwyższej klasy komfort oraz gustowną aranżację w swoim domu lub gabinecie. Podłogi z drewna wykazują także doskonałe parametry izolacyjne – posiadają optymalne właściwości termoizolacyjne oraz akustyczne.

Zachęcamy Państwa do odwiedzin w sklepie z podłogami drewnianymi Nowex w Kaliszu. Chętnie zaprezentujemy Państwu wszystkie dostępne wzory, gatunki drewna oraz typy desek. Nasza doświadczona kadra wykona również usługę montażu parkietu drewnianego oraz poinstruuje Państwa jak o niego dbać, by służył przez długie lata!

Kalisz – punkt sprzedaży

Odwiedź Nasz salon przy ul. Częstochowskiej 203A, by zapoznać się z kompleksową ofertą oraz uzyskać fachową pomoc. Oferujemy panele drewniane najwyższej jakości. W sprzedaży posiadamy tylko i wyłącznie panele podłogowe sprawdzonych producentów. Podłogi drewniane w Kaliszu – zapraszamy do firmy Nowex.

W Naszej ofercie znajdą Państwo produkty marek:

Umów się na profesjonalny pomiar i montaż paneli podłogowych!

Umów się