strona główna      poleć znajomemu      mapa serwisu  

podłogi naturalne

OFERTA - montaż podłóg i paneli

Szeroka i korzystna cenowo oferta podłóg oraz akcesoria i dodatki to nie wszystko. Nasza specjalizacja to również takie usługi jak:

  • montaż podłóg trójwarstwowych zarówno metodą pływającą jak i klejoną,
  • polerowanie, lakierowanie i impregnacja olejami naturalnymi,
  • montaż listew przypodłogowych, wszelkich profili wykończeniowych,
  • łączenie podłóg z powierzchniami ceramicznymi,
  • montaż stopnic drewnianych na wylanych betonowych schodach,
  • montaż drzwi wewnątrz-lokalowych i ościeżnic

Usługi wykonywane są przez montażystów z wieloletnim doświadczeniem, stale wzbogacanym kwalifikacjami zdobywanymi dzięki uczestnictwu w programach szkoleniowych producentów oferowanych przez nas towarów. Dopełnieniem fachowości jest profesjonalny sprzęt, który gwarantuje wysoki poziom techniczny.

Przed każdym zleceniem wykonujemy staranne pomiary parametrów posadzek oraz otworów drzwiowych, następnie sporządzamy szczegółową specyfikacje towarową uwzględniającą wszelkie materiały komplementarne niezbędne do montażu podłogi oraz drzwi. Dzięki temu, klient ma pełna świadomość potrzebnych materiałów, co eliminuje przykre niespodzianki.
Przed każdym montażem podłogi wykonujemy pomiar wilgotności posadzki poprzez jej odkucie specjalistycznym urządzeniem. Taka procedura daje gwarancję bezusterkowej eksploatacji położonej podłogi.
Pomiar parametrów posadzki wiąże się z pobraniem w wysokości 100 zł, która oddawana jest w momencie podpisywania zamówienia.

Nasze referencje mogą Państwo ocenić przeglądając galerię naszych realizacji.

By zamówić pomiar prosimy skorzystać z formularza lub umówić się telefonicznie.

Szczegółowe warunki sprzedaży znajdą Państwo w umowie sprzedaży.