strona główna      poleć znajomemu      mapa serwisu  

podłogi naturalne

OFERTA - akcesoria wykończeniowe

Aby podłoga drewniana urzekała swym wdziękiem i estetyką oprócz odpowiednio wybranego rodzaju deski barlineckiej spełniającej nasze oczekiwania estetyczne -istotne znaczenie mają również akcesoria komplementarne, które gwarantują profesjonalny i szybki montaż podłóg, a jednocześnie jej nienaganny wygląd i funkcjonalność.

W naszej ofercie posiadamy materiały podłogowe niezbędne do montażu podłóg tj:

naturalne płyty podłogowe o grubości 5,5 mm oraz 4,00 mm
Wykonane są one z drewna iglastego z domieszką substancji plastyfikujących- w pełni ekologiczne. Stanowią plastyczny podkład o wysokim stopniu izolacji akustycznej i cieplnej. Świetnie niwelują nierówności ( do 4 mm), zarysowania i pęknięcia podłoża.

mata korkowa
Jest podkładem trwałym, elastycznym który nie nasiąka wodą. Posiada właściwości antystatyczne i dodatkowo zapewnia doskonałą izolację akustyczną i termiczną.

tektura falista
Służy do niwelowania niewielkich nierówności podłoża, tłumi hałas. Pozwala drewnu oddychać i nie sprężynuje.
Ze względu na nieznaczne straty ciepła- podkład polecany w przypadku montażu podłogi drewnianej na ogrzewaniu podłogowym.

listwy montażowe
Wykonane z elastycznego materiału, umożliwiają szybki montaż i demontaż listew przyściennych bez ryzyka ich uszkodzenia

rozetki
Przeznaczone są do maskowania rur c.o. wyprowadzonych z podłóg.
W naszej ofercie posiadamy rozetki z drewna : buk, dąb, jesion, badi, jatobe.,
o średnicy: 18 mm lub 22 mm

korkowe pasy dylatacyjne
Przeznaczone do wykonywania połączeń deski barlineckiej z innymi materiałami podłogowymi np.: płytkami, kamieniem, kostką granitową. Szczególnie polecane w przypadku połączeń na łuku.Aby na długo zachować nieskazitelny wygląd naszej drewnianej podłogi polecamy stosowanie ochronnych mat podłogowych, które zapobiegają zniszczeniom wierzchniej warstwy podłogi spowodowanym głównie korzystaniem z foteli biurowych.