O firmie

Drzwi i podłogi drewniane

Firma FHU NOWEX S.C. działa i rozwija się poprzez doskonałe doradztwo, konkurencyjne warunki sprzedaży oraz wykonywaniu usług z najwyższą starannością nieprzerwanie od 1997 roku. Siedziba główna mieści się w Kaliszu gdzie od 1999r. działa nasz pierwszy salon podłóg.

Specjalizujemy się w sprzedaży podłóg (naturalnych i laminowanych), drzwi (również szklanych) oraz listew wykończeniowych jak również w wykonywaniu kompleksowych usług w zakresie montażu podłóg drewnianych, laminowanych oraz drzwi.

Wszelkie prace montażowe wykonywane są przez montażystów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w programach szkoleniowych producentów oferowanych przez nas towarów dzięki którym możemy zagwarantować Państwu najwyższy poziom usług zgodnych ze sztuką montażu i poczucie bezpieczeństwa wynikające z właściwie dokonanego wyboru.

Dodatkowo przed każdym montażem wykonujemy pomiary wilgotności wylewek, drewna, powietrza jak również jakości i stabilności podłoża.