Listwy przypodłogowe Kalisz

Listwy podłogowe

Listwy podłogowe to istotny element podłogi drewnianej. To element dekoracyjny, dzięki któremu każda realizacja nabierze pełnego charakteru, trwałości i stanie się integralną, funkcjonalną częścią każdego wnętrza. Bogaty wybór listew wykończeniowych to zasługa renomowanych marek, z którymi współpracujemy – oferujemy listwy przypodłogowe firmy MBW Profile, PEDROSS oraz CEZAR.

Listwy wykończeniowe podłogowe MBW Profile to sprawdzone, uniwersalne wyroby z drewna. Ich trwałość oraz różnorodność sprawiły, że zdominowały przestrzeń publiczną oraz prywatne wnętrza. To świetna propozycja dla każdego typu podłóg, a ze względu na swoją wyjątkową trwałość, są świetne w miejscach newralgicznych, takich jak biura, hotele, szkoły itd.

PEDROSS to wieloletni producent fornirowanych listew przypodłogowych. Wyroby tej marki występują w 12 oryginalnych profilach, z których każdy może zostać wykonany w jednym z aż 65 gatunków drewna! Dzięki temu możliwe jest idealne dobranie listwy wykończeniowej przypodłogowej do wybranych przez siebie paneli podłogowych.

Spośród wszystkich produktów w tej kategorii, na wyjątkową uwagę zasługują listwy przypodłogowe marki CEZAR. Na rynku wyrobów podłogowych to symbol elegancji oraz jakości wykonania. Dopracowanie każdego detalu, między innymi struktury, wysokości profilu, struktury, w połączeniu z najwyższej klasy akcesoriami montażowymi oraz bogactwem wzorów, sprawiły, że klienci najczęściej pytają właśnie o te listwy wykończeniowe.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą listew przypodłogowych. Jeśli szukają Państwo fachowego wsparcia w doborze tych produktów lub ich montażu – zapraszamy do kontaktu z naszą centralą w Kaliszu!

Kalisz – punkt sprzedaży

Odwiedź Nasz salon przy ul. Częstochowskiej 203A, by zapoznać się z kompleksową ofertą oraz uzyskać fachową pomoc. Oferujemy panele drewniane najwyższej jakości. W sprzedaży posiadamy tylko i wyłącznie panele podłogowe sprawdzonych producentów. Podłogi drewniane w Kaliszu – zapraszamy do firmy Nowex.

Umów się na profesjonalny pomiar i montaż paneli podłogowych!

Umów się