Drzwi drewniane Kalisz

Drzwi wewnętrzne

Drzwi drewniane to ozdoba każdego pomieszczenia – dzięki niemu zachowana zostaje harmonia i piękno. Wśród drzwi wewnętrznych, jakie dostępne są w naszym salonie, oferujemy wyroby sprawdzonych marek: VASCO DOORS, DRE, POL-SKONE oraz PORTA. Wyselekcjonowaliśmy dla Państwa produkty, które łączą w sobie doskonały design oraz wieloletnią trwałość.

Lista wewnętrznych drzwi z drewna została opracowana z myślą o wszystkich typach aranżacji wnętrz – są to rozwiązania zarówno dla amatorów stylizacji klasycznej, jak i nowoczesnego wykończenia (w domu i w przestrzeni biurowej).

Jak to możliwe, że oferowane przez nas drzwi wewnętrzne drewniane służą przez długie lata i są zawsze funkcjonalne? Producenci dbają o wysoki poziom wytrzymałości mechanicznej zarówno samego drewna, jak i okucia – solidne wykończenie zapewni komfort użytkowania przez długie lata, w warunkach ich nieustannego otwierania i zamykania. Oprócz jednolitych drzwi wewnętrznych, do wyboru są także modele przeszklone, które świetnie sprawdzają się np. pomiędzy salonem, sypialnią i korytarzem.

Zastanawiacie się Państwo, jakie drzwi wewnętrzne wybrać do swojego domu? Problematyczny montaż? Nie ma obaw – nasi specjaliści pomogą także i w tym, instruując jak instaluje się i obsługuje drzwi pokojowe drewniane w różnych systemach!

Kalisz – punkt sprzedaży

Odwiedź Nasz salon przy ul. Częstochowskiej 203A, by zapoznać się z kompleksową ofertą oraz uzyskać fachową pomoc. Oferujemy panele drewniane najwyższej jakości. W sprzedaży posiadamy tylko i wyłącznie panele podłogowe sprawdzonych producentów. Podłogi drewniane w Kaliszu – zapraszamy do firmy Nowex.

Umów się na profesjonalny pomiar i montaż paneli podłogowych!

Umów się